Primăria municipiului Giurgiu susține educația prin sport și sportul pentru sănătate

Clubul Rotary Danubius Giurgiu, în parteneriat cu CSM și Primăria municipiului Giurgiu a organizat,

astăzi 4 iunie 2022, pe pista de atletism din municipiu, cea de-a doua ediție competiției Cupa Rotary de atletism pentru copii.

La concurs au participat peste 100 de elevi de grădiniță și gimnaziu, atât din județ, cât și din municipiul Giurgiu.

La finalul competiției toți participanții au primit diplome, medalii și dulciuri.

Ultima modificare: 04.06.2022 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Pe tot parcursul acestei săptămâni, angajații din cadrul Giurgiu Servicii Locale au continuat activitățile de toaletare a spațiilor verzi.